Чому кожній майбутній матусі варто зробити фотосесію для вагітних

Вагітність – це прекрасний, хвилюючий період у житті кожної жінки. Так, бувають неприємні моменти, коли майбутні мами відчувають себе не найкращим чином. Але в будь-якому випадку ви ніколи не пошкодуєте про те, що зважилися на фотосесію вагітних і зберегли спогади про той час, коли малюк був у вас під серцем. Ось вагомі причини, чому кожна майбутня мама повинна запланувати фотосесію для вагітних.

Вірте чи ні, але вагітність пролетить швидко, і ви точно будете сумувати за нею!

З того моменту, як ви бачите дві смужки на тесті, починаєте мріяти про той день, коли зможете тримати свого новонародженого на руках. Спочатку здається, що час іде повільно, і ви говорите щось на кшталт: «Я так втомилася від вагітності!» Імовірно, ви скаржитеся на болі в спині, токсикоз, печію та безсонні ночі всім своїм близьким. Але прийде час, коли ви будете переглядати фотографії вагітності на телефоні й вимовите слова, про які раніше ніколи й не подумали б: «Я сумую за вагітністю».

Хоча вагітність проходить у всіх по-різному, але для кожної жінки в ній є щось чарівне. У вас зароджується нове життя, і ви єдина, від кого залежить ваша крихітна і така рідна людинка. Ви відчуваєте кожну її гикавку, кожне ворушіння і кожен удар головою по ребрах.

Як тільки ви станете мамою, виявите, що з ностальгією згадуєте всі ці дитячі стусани, можливість їсти все, що заманеться, без почуття провини. Дуже важливо зберегти, зафіксувати ці моменти, тому що ваша вагітність пролетить швидше, ніж ви очікували. Фотографії вашої вагітності будуть приємним нагадуванням про той чарівний час, коли у вашому животику зароджувалося нове життя. Повірте, ці прекрасні фотографії будуть викликати у вас посмішку кожного разу, коли ви будете їх переглядати.

Ви будете вражені, наскільки красивою ви себе відчуєте

Ви, напевно, чули фрази «Ти сяєш!» або «Вагітність тобі личить!» від різних людей протягом всієї вагітності. Але вагітність не завжди змушує вас відчувати себе красивою. Багато жінок втрачають впевненість у своїй привабливості під час вагітності. Ваш животик, що постійно збільшується,  може здатися приводом, щоб не фотографуватися протягом декількох місяців, але все якраз навпаки! Усвідомте прекрасну істину: ви подаруєте світу нове життя, і цього достатньо для святкування! Це привід одягтися так, щоб підкреслити ваш симпатичний животик, нанести макіяж і побалувати себе (привіт, педикюр!) Фотосесія – це саме те, що лікар прописав у разі поганого настрою при вагітності. Коли ви подивитеся свої фотографії після зйомки, усвідомите, наскільки ви красива, приваблива і мила.

Спільна зйомка зміцнить зв’язок між вами та вашим чоловіком

Вагітність іноді може викликати напругу в стосунках через перепади настрою й очікувані зміни способу життя. Фінансовий тиск може посилити цей стрес. Фотосесія вагітної з чоловіком – відмінний спосіб переключитися, відволіктися від труднощів, з якими ви зараз стикаєтеся, а також зміцнити ваш зв’язок. Фотозйомка з вагітною дружиною допоможе майбутнім татам зміцнити емоційний зв’язок зі своєю дитиною. Якщо це не перша ваша дитина, ви можете взяти з собою і старшу дитину на сімейну фотосесію.

Фотографії – це пам’ять для вас і вашої родини

Запис на фотосесію для вагітних повинен бути в списку кожної майбутньої мами. Роблячи фотографії своєї вагітності, ви даєте своїм діткам можливість «побачити» час, коли мама і тато ще не були батьками. Ваша дитина побачить, як ви чекали на неї, як сильно любили ще до народження. Час летить швидко … Колись ваш син або дочка буде показувати ці фотографії своїм дітям.

Фотосесія вагітності – це чудовий подарунок для себе й вашого чоловіка. А ваші фотографії – це те, чим завжди буде дорожити вся родина.